TUW5J68RE
MFR.Part #
TUW5J68RE
JLCPCB Part #
C3497384
Package
Plugin,22x10mm
Description
5W 68Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,22x10mm Through Hole Resistors ROHS