TUW15J7R5E
MFR.Part #
TUW15J7R5E
JLCPCB Part #
C2646794
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 7.5Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS