TUM15J6K8E
MFR.Part #
TUM15J6K8E
JLCPCB Part #
C2646769
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS