TUM7J4K7E
MFR.Part #
TUM7J4K7E
JLCPCB Part #
C3568128
Package
Plugin
Description
4.7kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS