TK20P5K00JE
MFR.Part #
TK20P5K00JE
JLCPCB Part #
C3465475
Package
TO-220-2
Description
20W 5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS