810F750E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
810F750E
JLCPCB Part #
C7198723
Package
Plugin
Description
10W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS