TFSD270RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFSD270RJE
JLCPCB Part #
C3560817
Package
Plugin,21x8mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,21x8mm Through Hole Resistors ROHS