TFSD10K0JE
MFR.Part #
TFSD10K0JE
JLCPCB Part #
C2648380
Package
Plugin,21x8mm
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,21x8mm Through Hole Resistors ROHS