TFSB10K0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFSB10K0JE
JLCPCB Part #
C3496006
Package
Plugin,11x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,11x5.5mm Through Hole Resistors ROHS