TFH85P10R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFH85P10R0JE
JLCPCB Part #
C19320611
Package
TO-264
Description
10Ω 85W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-264 Through Hole Resistors ROHS