TDH35P5R00JE
MFR.Part #
TDH35P5R00JE
JLCPCB Part #
C7067214
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 35W 5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS