PWR263S-20-10R0J
MFR.Part #
PWR263S-20-10R0J
JLCPCB Part #
C1356513
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 20W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS