TBH25P51R0JE
MFR.Part #
TBH25P51R0JE
JLCPCB Part #
C2642204
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 25W 51Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220AC Through Hole Resistors ROHS