TA810PA7R50JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA810PA7R50JE
JLCPCB Part #
C3404095
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS