205A15K00F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
205A15K00F
JLCPCB Part #
C3531626
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-60℃~+150℃ 15kΩ 333mW ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS