TA305PA200KJE
MFR.Part #
TA305PA200KJE
JLCPCB Part #
C3442204
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 200kΩ 5W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS