SM102032007FE
MFR.Part #
SM102032007FE
JLCPCB Part #
C2647623
Description
-55℃~+110℃ 1W 2000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS