TA205PA7R50J
MFR.Part #
TA205PA7R50J
JLCPCB Part #
C2647512
Description
-55℃~+180℃ 5W 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS