TA810PW47R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA810PW47R0JE
JLCPCB Part #
C3444916
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS