TA025PW200RJ
MFR.Part #
TA025PW200RJ
JLCPCB Part #
C3577101
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 200Ω 25W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors