SM102037005F
MFR.Part #
SM102037005F
JLCPCB Part #
C3399767
Description
-55℃~+110℃ 1W 70MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS