Y000762R9000B9L
MFR.Part #
Y000762R9000B9L
JLCPCB Part #
C1463801
Description
-55℃~+125℃ 600mW 62.9Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS