SH6918F700AHEP
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SH6918F700AHEP
JLCPCB Part #
C2649083
Package
Plugin
Description
0.05mΩ 25W 700A Shunt Through-hole ±1% ±125ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS