SBK12R010FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SBK12R010FER
JLCPCB Part #
C6473003
Package
SMD,11.2x3.2mm
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 3W ±1% ±40ppm/℃ SMD,11.2x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS