RW3R5EA50R0JET
MFR.Part #
RW3R5EA50R0JET
JLCPCB Part #
C3921157
Package
SMD,20.6x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 3.5W 50Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,20.6x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS