RW3R5EA2R10JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW3R5EA2R10JE
JLCPCB Part #
C4276036
Package
8127
Description
-55℃~+150℃ 2.1Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 8127 Chip Resistor - Surface Mount ROHS