TBH25P47R0J
MFR.Part #
TBH25P47R0J
JLCPCB Part #
C19528963
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 25W 47Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors