RW2S0DA150RJE
MFR.Part #
RW2S0DA150RJE
JLCPCB Part #
C2641385
Package
SMD,11.6x6.1mm
Description
-55℃~+150℃ 100V 150Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.6x6.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS