OM56G5E-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OM56G5E-R58
JLCPCB Part #
C3568253
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
1W 5.6Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS