RW1S5CAR200F
MFR.Part #
RW1S5CAR200F
JLCPCB Part #
C6669541
Package
3916
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 200mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 3916 Chip Resistor - Surface Mount ROHS