13FR050E-T
MFR.Part #
13FR050E-T
JLCPCB Part #
C6066667
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D5.2xL14.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS