TKH45P200RFE-TR
MFR.Part #
TKH45P200RFE-TR
JLCPCB Part #
C4319194
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 45W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS