RP1S5CB56R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RP1S5CB56R0JE
JLCPCB Part #
C4201457
Package
4122
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 56Ω ±250ppm/℃ ±5% 4122 Chip Resistor - Surface Mount ROHS