OC1K100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OC1K100E
JLCPCB Part #
C6943351
Package
Plugin,D7.9xL16.5mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 10Ω Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS