OC1K102E
MFR.Part #
OC1K102E
JLCPCB Part #
C6943361
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 1kΩ Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS