MOX-1-135003FE
MFR.Part #
MOX-1-135003FE
JLCPCB Part #
C3452314
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 2W 500kΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS