LVK24R047FER
MFR.Part #
LVK24R047FER
JLCPCB Part #
C4161548
Description
-40℃~+125℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2412 Chip Resistor - Surface Mount ROHS