MOX-1-121006JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-1-121006JE
JLCPCB Part #
C2648353
Package
Plugin,D7.9xL28.4mm
Description
-55℃~+210℃ 100MΩ 2.5W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL28.4mm Through Hole Resistors ROHS