TAH20P2K40JE
MFR.Part #
TAH20P2K40JE
JLCPCB Part #
C2648163
Package
TO-220-2
Description
2.4kΩ 20W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS