MOX92021005FVE
MFR.Part #
MOX92021005FVE
JLCPCB Part #
C2642471
Package
Plugin,D8xL37mm
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 4.6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8xL37mm Through Hole Resistors ROHS