MOX91021005FVE
MFR.Part #
MOX91021005FVE
JLCPCB Part #
C2641687
Package
Plugin,D8xL27mm
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 3.9W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8xL27mm Through Hole Resistors ROHS