MOX-750232506F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-750232506F
JLCPCB Part #
C3457863
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+220℃ 1W 250MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS