MOX-750232007F
MFR.Part #
MOX-750232007F
JLCPCB Part #
C20106944
Package
Plugin
Description
-55℃~+220℃ 1W 2000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors