MOX-400223003FE
MFR.Part #
MOX-400223003FE
JLCPCB Part #
C3486018
Package
Plugin,D3.6xL13mm
Description
-55℃~+220℃ 300kΩ 350mW Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.6xL13mm Through Hole Resistors ROHS