MOX-400225003FE
MFR.Part #
MOX-400225003FE
JLCPCB Part #
C5775549
Package
Plugin,D3.6xL13mm
Description
-55℃~+220℃ 350mW 500kΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.6xL13mm Through Hole Resistors ROHS