MOX-400222004J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-400222004J
JLCPCB Part #
C3392807
Package
Plugin,D3.6xL13mm
Description
-55℃~+220℃ 2MΩ 350mW Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13mm Through Hole Resistors ROHS