TWM5J750E
MFR.Part #
TWM5J750E
JLCPCB Part #
C2646491
Description
-55℃~+275℃ 5W 750Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS