WND5R0FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WND5R0FET
JLCPCB Part #
C2585400
Package
Plugin,D5.5xL13.5mm
Description
-55℃~+150℃ 3W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.5xL13.5mm Through Hole Resistors ROHS