MMV02F33K0E
MFR.Part #
MMV02F33K0E
JLCPCB Part #
C6096770
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 63mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS