ML3921FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML3921FE-R52
JLCPCB Part #
C19347217
Package
Plugin
Description
3.92kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS